Category: Accessories

Active filters

Accessories

Akcesoria off road do bagażników i paneli Molle

Off road to coraz bardziej popularne hobby, które pozwala na odcięcie się od codziennego życia i sprawdzenie swoich sił oraz możliwości samochodu w ekstremalnych warunkach terenowych. Wybierając się na tego typu przygodę warto zadbać o odpowiednie przygotowanie swojego pojazdu. Jednym z elementów, które można wykorzystać w tym celu, są akcesoria off road do bagażników samochodowych i paneli Molle.

Podczas planowania wycieczki off road niezwykle ważne jest, aby móc zabrać ze sobą niezbędne akcesoria i sprzęt, które mogą przydać się podczas pokonywania trudnego terenu. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria off road do bagażników samochodowych.

System Molle polega na organizacji przestrzeni ładunkowej pojazdu za pomocą specjalnych paneli z paskami, do których można przytwierdzić różnorodne akcesoria. System ten znakomicie wpisuje się w koncepcję organizacji i wykorzystania przestrzeni w samochodzie, co ma szczególne znaczenie podczas wycieczek off road, gdzie każdy centymetr sześcienny jest na wagę złota.

W naszym asortymencie dostępne są takie akcesoria off road do bagażników i paneli Molle, jak obejmy FitRub czy uchwyty na szpadle do bagażników dachowych.x