Category: Jeep roof racks

Subcategories

  • GRAND CHEROKEE WJ / WG

    Jeśli szukasz bagażnika dachowego do swojego Jeepa Grand Cherokee WJ lub WG – dobrze trafiłeś. Oferujemy najwyższej jakości bagażniki dachowe, które pasują idealnie w miejsce po fabrycznych relingach. Dzięki temu nie będziesz musiał spawać ani wiercić w dachu ukochanego samochodu. Bagażnik zawiera 7 wzmacnianych aluminiowych belek oraz 6 uchwytów do dachu. Doskonale sprawdzi się w czasie nawet najbardziej ekstremalnych wypraw off road – jako dodatkowa przestrzeń transportowa lub podstawa do rozbicia namiotu.x

  • GRAND CHEROKEE ZJ

    Bagażnik dachowy do Jeepa Grand Cherokee ZJ to idealne rozwiązanie, które pozwoli zwiększyć przestrzeń ładunkową Twojego samochodu. Możesz przewozić na nim specjalne skrzynie ładunkowe, koło zapasowe albo rozbić namiot dachowy. Bagażnik jest zbudowany z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle lekki. Łatwy w montażu, demontażu i przechowywaniu. Co więcej, zamocowanie bagażnika nie wymaga spawania ani wiercenia, a w komplecie otrzymasz niezbędne do montażu elementy.x

  • Cherokee XJ

    Planujesz daleką wyprawę off road i szukasz sposobu na zwiększenie powierzchni transportowej Twojego JeepaCherokee XJ? Bagażnik dachowy to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Możesz wykorzystać go do przewozu skrzyni transportowych albo koła zapasowego. Z powodzeniem rozbijesz na nim namiot dachowy. Możesz też poprawić oświetlenie samochodu, poprzez montaż specjalnych modułów LED. Przy zamówieniu bagażnika zdecyduj, czy powinien posiadać wycięcia pod panel LED.x

Active filters

Jeep roof racks

Bagażnik dachowy to aktualnie jeden z kluczowych, o ile nie Najważniejszy element wyposażenia samochodu terenowego. Bez względu na to, czy jest to Jeep Grand Cherokee, czy jakikolwiek inny, z pewnością okaże się bardzo przydatny. Szczególnie w momencie, kiedy masz w planach jakąś dłuższą, wielodniową trasę, która szykuje się na bardzo wymagającą. Bagażnik dachowy to produkt dostępny zarówno dla profesjonalistów, jak i kierowców amatorów, jednak sprzęty te różnią się od siebie i należy o tym pamiętać.

Dlaczego bagażniki dachowe JEEP są aż tak bardzo ważne?

Bierze się to m.in. z faktu, że jego obecność zapewnia nam dodatkową i bardzo cenną przestrzeń bagażową. Jest to też nieocenione ułatwienie w momencie, kiedy planujesz te dłuższe wyprawy. Bagażniki dachowe do Jeep Cherokee i innych znajdziesz w naszym sklepie. Towar dostępny jest dla Ciebie, dlatego jeśli tylko potrzebujesz dodatkowego miejsca na inne akcesoria podczas jazdy po bezdrożach, przejrzej naszą ofertę.

Bagażnik dachowy off road - najważniejsze informacje

Kiedy interesuje Cię zakup bagażnika dachowego do swojego samochodu terenowego, pamiętaj o tym, że powinieneś tę decyzję poważnie przemyśleć. Wszystko ze względu na to, że element ten powinien wytrzymać odpowiednie obciążenie, ale też być dopasowany do potrzeb, jakie przejawiasz. Kluczowe może okazać się również to, aby model na który postawisz przejawiał także wymagany poziom ochrony dla przewożonych na nim sprzętów oraz innych wartościowych bagażów.

Jeśli zatem bagażnik dachowy będzie prawidłowo dobrany, na pewno będzie w stanie solidnie trzymać się na części dachu Twojego samochodu. Wszystko to oczywiście bez względu na warunki atmosferyczne, czy też ukształtowanie terenu i rodzaj nawierzchni.

Bezpieczny bagażnik dachowy off road

Jeśli chcesz móc się cieszyć bezpieczeństwem i brakiem stresu podczas offroadowej jazdy, koniecznie musisz wybrać bagażnik dachowy, które idealnie pasuje do Twojego modelu samochodu. Najbardziej popularnym, a przy tym też najchętniej wybieranym bagażnikiem w przypadku aut terenowych jest tez wyprawowy. Ze względu na model terenówki, bagażnik montuje się poprzez belki dachowe bądź relingi. Bagażniki dachowe wykonane są z wytrzymałych materiałów, a to zwykle aluminium lub stal.

Bagażnik dachowy i platformy bagażnika, czyli doskonałe rozwiązanie na off road

Przestrzenna konstrukcja stalowa, z którego wykonuje się bagażniki dachowe powoduje nie tylko, że są one bardzo estetyczne, ale też bardzo lekkie. Co więcej, nie przeszkadza im też być wytrzymałymi, a w przypadku trudnych terenów może okazać się to naprawdę kluczowe. W naszym sklepie odnajdziesz bagażniki dachowe do wybranych modeli aut terenowych, w różnych rozmiarach, stąd nie będzie problemu, byś dopasował wszystkie elementy do siebie.

W największej liczbie przypadków, platforma ma otwory, które pozwalają na proste i wygodne przykręcenie mocowań. Jeśli tylko potrzebujesz, dobierz też akcesoria, które pomogą Ci z mocowaniem bagażnika do platformy.x

Jeep roof racks